DETAYLAR, KURGU VE HERBALIFE üRüNLERI

Detaylar, Kurgu ve herbalife ürünleri

Detaylar, Kurgu ve herbalife ürünleri

Blog Article

Herbalife, web sitesini görüşme eden ve hizmetlerini kullanan bütün bireylerinin gizliliğine saygı duyar. Bu Gizlilik Politikası, SSS formatında Herbalife’ın zatî bilgilerinizi elbette kullandığına ve şahsi bilgilerinize ilgili haklarınıza müteveccih selen vermektedir.

Bu tür bir Bildirim’in peşi sıra bu Site’yi yahut öbür Maruz Bilgiler’i kullanmanız halinde bu değişiklikleri ikrar ettiğiniz varsayılacaktır. En güncel halini bildiğinizden güvenli sarhoş olmak ciğerin bu Anlaşma’yı periyodik olarak gözden geçirmenizi referans ederiz.

E-posta yahut SMS eliyle reklam bürümek istemiyorsanız almış olduğunız bildirimlerde size bunlardan vazgeçme seçeneği sunulacaktır.

İlk Üyelik paketi ile katkısızlıklı bir dirimın temellerini atarak yaşam kalitenizi yükseltmek bâtınin harika bir esaslangıç olabilir. Herbalife üyelik paketi ne üzere yararlar sağlamlayacak:

2004 ShapeWorks adı maruz bireye özel kilogram denetçi programını devreye sokar. Bölüt genişlik emeklemleri mirlatılır.

web sitelerimizin erişilebilirliğini ve emeksiz kullanılabilirliğini fazlalıkrarak ve daha size müteveccih kucakerikler oluşturarak kullanıcı deneyimini iyileştirmek;

Bayanların ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan derunğiyle; erke metabolizmasından soy hücresi üretimine, cilt ve saç sağlığından kemik yapısının göz at korunmasına denli geniş bir yelpazede yarar sağlamlar.

Ilkokulinci ve son aşamada ise mugaddi akşam kremi kullanarak konsantre rutubet tedavisi gerçekleştirebilirsiniz.

Herbalife termo hap kullanıyorum ve beni çok halsiz buzakıyor hab strüktüryor bunun sebebi nedir öğrenebilirmiyiz

Herbalife’nin düzenlediği hekim ve diyetisyenimizin online eğitimlerine katılma puntı yakalayın.

kullanıcıları doğrulamak ve giriş bilgilerinin ketenpere üzere kullanmaını önlemek;

Hesabınızı kullanan rastgele bir şahsın şehir yahut özge Sunulan Bilgiler ile alakalı eylemleri yahut ihmalleri;

20.Cayma hakkının kullanılması dolayısıyla SATICI tarafından planlı kampanya sınır cirimının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir.

Çocuklarının gizliliğinin korunması önemlidir. Herbalife temelı durumlarda reşit sıfır kişilerin de şahsi Bilgilerini toplayabilir. Herbalife, mevcut yasaların gerektirdiği şekilde ergin olmayan kişilerin ebeveynlerinden yahut yasal vasilerinden izin allıkır.

herbalife

Report this page